Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Adet Düzensizliği..  Diğer Kadın Hastalık..  Genital Siğiller..  Miyomlar..  Polikistik Over.. 
Yumurtalık Kistleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline mahsunmenekşe Eklenme/Güncelleme Trh : 27.09.2007  Toplam Okunma : 514  Bugün : 1  
Bu üye silindi Adet belirtileri mi ?

merhaba NEVRA HANIM,
Yardımcı olduğunuz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.çok faydalı ve rahatlatıcı bilgilere veriyorsunuz .size 3-4 gündür sürekli yazıyorum sağolunki beni yanıtsız bırakmıyorsunuz.sormak istediğim şu: daha önce başımdan geçenleri,kistim olduğunu ,göğüsleirmden sütlü sıvı geldiğini ve doktorumun verdiği ilaçları yazmştım size. dostinex adlı ilacı vermöişti. prolaktin hormonunun fazla olması(benim ki 26 çıktı)göğüslerde ne gibi değişklik yaratır?hamilelikteki gibi tepki verirmi göğüsler?ayrıca önümüzdeki 1 hafta içinde adet olmam gerekiyor ve benim gğüslerim çok çok ağrıyor.patlayacak gibiler neredeyse.daha önce böyle bir belirtim yoktu şimdi neredeyse vücudumda nefret etmiş durumdayım.ayrıca yumurtlama döneminde ki vajinal salgı nasıl ve ne renk olur?kendimiz yumurtlama dönemine girdiğimizi naısl anlayabilriz? bayanların adet belirtileri zamana içerisinde değişir mi?göğüslerimdeki damarlar yüzeye yakın ve şiişduruyolar neden? hala hamile olabilrim endişesi ve düşüncesi beynimi kemiriyor.genç,bekar bir bayan da dış gebelik olma olasılığı nedir?inceledim ama pek risk grubuna girmiyorum.ayrıca doktorum herhangi bir gebelik kontrolünü karından ultrasonla bakarak değerlendirdi.illaki rahim için ultrasonla bakılmasımı gerekiyor durumun nettleşmesi için yoksa karından ultrasonda güvenli mi ?beni aydınlatırsanız çok sevinceğim inanın stresten ve sıkıntıdan çok durgunlaştım hiç bişeyden keyif almıyourm şimdiden teşekkürler. . saygılarımla . . .

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:7050  Eklenme/Güncelleme Trh : 29.09.2007   
Bu üye silindi Memelerdeki şişkinik

memelerdeki değişklikler hakikaten gebeliğin ilk belirtisi olabilmekte fakat siz dostineks ilacını da kullandığınzı için sizde yanıltıcı olabilir, bu sebeple adet gününüzübekleyi,
dış gebelik genellikle 7. haftaya hatta 8. hafta geblik oluşana kadar belirti vermeyebilir, ve bu tür şiakyetlerin ve sorunların anlaşılmasında "vajinal ultrasonografi" daha etkindir..
yumurtlamanızı değişik şekillerde ve "ovulasyon testleri " kullanarak da tespit edebilirsiniz,
nasıl mı??,
aşağıda okuyun,
http://www.e-gebelik.net/gebelige_hazirlik/jinekolog_yumurtlama_folikulemetri.asp

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 134 Bugün Çoğul 164 Toplam Tekil 192521 Toplam Çoğul 970827 Ip No: 3.17.128.129

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +