Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Doğum..  Gebeliğe Hazırlık..  Gebelik..  Gebelikte Beslenme..  Hafta Hafta Gebelik.. 
Loğusalık ve Bebek.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline molly Eklenme/Güncelleme Trh : 05.08.2007  Toplam Okunma : 352  Bugün : 1  
Bu üye silindi Folic acid

Merhabalar

Oncelikle web sitenizi cok basaliri buldum , aklimda kalan sorular net cevap bulabilmeme cok sevindim..Size bu konuda tebrik edmek istedim.Doktor Hanim, benim yasim 35 ve yeni evlendim (2. evliligim) esim ve ben yasimiz oldugunda en kisa zamanda aile kurmak istiyoruz.Bir hafta once doktor bi arkadasimin tavsiyesi ile Folic plus adli ingilz vitamin almaya basladim gunde iki kere bunun yardimi olur mu? Bir diger sorum da su; esimle iliski sonrasinda dediginiz sekilde sirt ustu yatiyorum ama daha sonrasi vajinal bolgeden meni ile karisik akinti kaldigini gordum.

Bu durumda esim icmde bitmesine ragmen disari dogru gelmesi sivinin normal bir durum mu? Bana hamile kalma yontem ve diger bilgileri de verebilirsiniz cok tesekkurler cevap icin simdiden

Saygılar

Bu konuya 3 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:5606  Eklenme/Güncelleme Trh : 06.08.2007   
Bu üye silindi Folik asit vegebe kalmak için seks

folik asit günde 1 tane almanzı yeterli, eşinizin sperminini dışarı akıntı şeklinde bir süre sonra da akması doğal, o sıvının (meni) içindeki spermler zaten kısa sürede rahim ağzına doğru bil yolculuğa başlarlar..,
aşağıdaki yazıyı okuyun,

http://www.e-gebelik.net/gebelige_hazirlik/folik_asit.asp

http://www.e-gebelik.net/gebelige_hazirlik/gebe_kalmak_icin_cinsellik.asp

offline molly İd:5615  Eklenme/Güncelleme Trh : 06.08.2007   
Bu üye silindi Duzensiz adet akintisi

Doktor hanim, tesekkurler cevap icin size bi konu hakkinda bu sabah da yazdim acil bi konuda yardim isticem sizden.Ben haziranda tatilplanlari nedeni ile ogromtril ile adetimi bir ay geciktirdim. ilac bitince 9 temmuz ve 19 temmuz da adet gordum..Tam yumurtlama devresinde iken dun aksam hafif olcekte kanama oldu bununla beraber mide bulantim halsizligim ve bas agrim olmaya basladi bir kac gundur..hamile olma olasiligim var mi neden bu duzensiz kanama sik oldu ne yapmaliyim..

offline yasemin İd:5747  Eklenme/Güncelleme Trh : 10.08.2007   
Bu üye silindi Folıc plus

merhaba bende gebe olmaya hazırlanıyorum doktor banada folıc plus verdı .düzenli kullanmak ta önemli .allah herkesin gönlüne göre versin.

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 89 Bugün Çoğul 109 Toplam Tekil 192476 Toplam Çoğul 970772 Ip No: 3.133.79.70

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +