Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Cinsel Sorunlar..  HPV Aşısı.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline leyla88 Eklenme/Güncelleme Trh : 23.11.2007  Toplam Okunma : 774  Bugün : 1  
Bu üye silindi Kızlık zarım nerede? kendim anlayabilir miyim?

merhaba hocam. nette dolaşırken sitenizi buldum. çok şaşırdım ve sevindim. böyle bir hizmet verdiğiniz için çok teşekkür ederim. benim bir kaç sorum olacak. okuduğum yazılarda kızlık zarı iç dudaklara bağlı yazıyor başka bir yorumda vajina içinden 1,2 cm içerde yazıyor. hangisi doğru?vajina girişi ile vajina ayrı şeyler mi?kızlık zarı bu ikisinin ortasın da mı kalıyor?benim cinsel ilşkim olmadı ama mastürbasyon yapıyorum klitoral olarak. ama şübhelerim var geçen gün bir yazı okudum kızlık zarı kalıntıları ile ilgili kendi cinsel bölgemi inceledim bende de aynı kızlık kalıntıları olduğunu gördüm idrar deliğimin hemen altında bir delik onun kenarlarında milimlik deri parçaları var.biraz ilerdede bir deri parçası üzereinde 2 tane ufak delik var.cinsel bölgemi incelediğimde kasılmalarda 2 delik olan deri parçası yukarı çıkıyor biraz kayboluyor, bazende baktığımda tamamen orda. ne yapacağımı şaşırdım. vajinama bişey sokmadım nasıl yırtıldı benim zarım? cevaplandırırsanız çok memnun olurum.

Bu konuya 3 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:7693  Eklenme/Güncelleme Trh : 23.11.2007   
Bu üye silindi Kızlık zarı muayenesi ve vejina

vajina girişinde küçük dudaklardan hemen sonra yaklaşık 1-1.5 cm içerde kenarları tırıtklı olan bir deri kıvrımıdır ve kişiden kişye yapısı değişiklik göstermektedir. sizin kendinizin muayene şeklinde bakarak değerlendirmeniz teknik olarak mümkün değil, yırtık olup olmadığını anlayamazsınız, bir kadın doğum uzmanı tarafından değerlendirilmesi daha doğrudur,
aşağıdaki yazılarda hem normal kadın anatomisi fotoğrafları mrn de kızlık zarı ile ilgili yeni detaylı bilgileri bulabilirsiniz,

http://www.kurtaj.info/kizlik_zari_kizlikzari_bakire_hymen.html

http://www.e-gebelik.net/gebelige_hazirlik/kadin_anatomisi.asp

offline leyla88 İd:7699  Eklenme/Güncelleme Trh : 23.11.2007   
Bu üye silindi Anlayamıyorum.

hocam sorumu vevaplandırdığınız için çok teşekkür ederim. cehaletimi mazur görün. vajina girişi cinsel bölgemizin en dışındaki vulva denilen dış dudaklardan mı başlıyor? yoksa iç dudaklardan itibaren mi yani üretranın altındaki delik mi vajina girişi oluyor?vajina girişi ile vajina birbirine bağlı herhalde.dış dudaklarımızdan 1,1.5 cm içerde ise kendimiz görebiliriz bu kadar yakınsa da bacak açma ters bir harekette yırtılır muhtemelen. bakire bir insanın iç dudaklarını görmesi mümkün değilmiş bir arkadaşım söyledi ben görüyorum inanın çok şüphelenmeye başladım. sitedeki bilgileri oku diyorsunuz biliyorum ama anlayamıyorum inanın çok farklı bilgiler var her yerde. tekrar cehaletimi mazur görün. yanlış birşey söylediysem özür dilerim. teşekkürler...

offline admin İd:7724  Eklenme/Güncelleme Trh : 29.11.2007   
Bu üye silindi Kızlık zarım nerede?

üretranın hemen altı vajina girişi ve hemenn girişte de kızlık zarı var, küçük dudaklar yani labia minoralar dışarıdan görülmekte fakat kızlık zarı görülmemkte, olmaz ise muayeen olun ve kafanıdaki sorular cevap bulsun..

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 32 Bugün Çoğul 49 Toplam Tekil 193159 Toplam Çoğul 974754 Ip No: 3.142.171.180

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +