Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Cinsel Sorunlar..  HPV Aşısı.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline ceran Eklenme/Güncelleme Trh : 10.12.2007  Toplam Okunma : 962  Bugün : 1  
Bu üye silindi Melegım el salladı

Çok heycanlıyız eşımle bırlıkte 10+4 gunluk hamıleyım bebegımız ılk suprızını yaptı bıze ve 2ci ultrasonda bıze el salladı inanınmaz guzel bı duyguydu nasıl bukadar kısa zamanda hem kocaman gozukuyo hemde mınımınnacık melegım bıze el sallıya bılıyo hareket edebılıyo ınanılmaz gelıyo daha sımdıden dunyanın en onemlı seyı oldugunu hayatımın vazgeçilmezı oldugunu hıssettırıyo bana ınsallah sag salım dogum yapıp kucagıma almayı allah bana ve butun bebek bekleyenlere nasıp eder tek sıkıntım doktor nevra hanıma sormak ıstedıgım bebekte bı sorun sakatlık olsa ultrasonda gozukurmuydu yoksa daha sonra mı anlasılır oyle bısey gozden kacırıcak bı durum dıgıldır degılmı doktoruma sormadım aklıma cok takılıyo 3hafta var muaneme sabredemedım yardımcı olursanız sevınırım

Bu konuya 3 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline mutsuz kadın İd:7817  Eklenme/Güncelleme Trh : 14.12.2007   
Bu üye silindi Hayırlı olsun...

İNŞALLAH SAĞLIKLI BİR BEBEK DÜNYAYA GETİRİRSİN ARKADAŞIM.ÇOK GÜZEL BİR DUYGU OLMALI ALLAH BİZEDE NASİP ETSİN İNŞALLAH

offline admin İd:7819  Eklenme/Güncelleme Trh : 14.12.2007   
Bu üye silindi Bebeğin sağlık testleri

bebeğin sağlıklı olup olmadağını anlamak için 11-14 hafta arası ikili test, 16-18 hafta ararsı üçlü test ve 20 hafta civarı da detaylı ultrason yapılacaktır, bebekte sakatlık olup olmadığını anlamak için şu an erken , bu testler ve incelemeler ışık tutavcaktır.,
aşağıdaki yazıyı okuyun....

http://www.e-gebelik.net/bebegin_iyilik_halini_gosteren_testler/ikili_test.asp

http://www.e-gebelik.net/bebegin_iyilik_halini_gosteren_testler/detayli_ultrasonografi.asp

offline nida deniz İd:7833  Eklenme/Güncelleme Trh : 18.12.2007   
Bu üye silindi Hayırlı olsun

bebek mutluluğunu tüm anneler ister o bir melek ben o meleği kucağıma almak için dua ediyorum allahım herkeze eli ayağı düzgün hayırlı bebek yani melekler nasip eder inşallah moralini bozma öyle bir aksilik olsa tıp gelişti artık bilgin olurdu canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 70 Bugün Çoğul 199 Toplam Tekil 190650 Toplam Çoğul 953984 Ip No: 54.160.133.33

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +