Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Cinsel Sorunlar..  HPV Aşısı.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline lucky Eklenme/Güncelleme Trh : 19.10.2007  Toplam Okunma : 359  Bugün : 1  
Bu üye silindi Lütfen,yardimci olursanız çok sevinirim..

Merhaba, ben 23 yaşındayım. İki senedir tanıdığım ve evlenmeyi düşündüğüm erkek arkadaşım, önceki kız arkadaşından kendisine HPV bulaştığını ve gerekeni yaptırdığını söyledi, bir kaç ay önce. Bu konuyu araştırdım.. Tahmin edersiniz ki çook çook üzüldüm... Ve beni ciddi anlamda düşündürüyor... Özünde çoook iyi bir insandır, onu seviyorum da fakat ailem adına düşündüğümde ne yapmam gerektiğini bilemiyorum.. Bu konuda onunla daha fazla konuşup üzmek de istemiyorum.. Yazılanlara göre oldukça ciddi bi durum ama O bu derece farkında değil... Lütfen bana bu konuda yardımcı olun... Sizce ne yapmam gerekir...????

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:7381  Eklenme/Güncelleme Trh : 21.10.2007   
Bu üye silindi Genital siğiller, hpv

hakikaten HPV olabilecek en ciddi enfeksiyonlardan biri ve özellikle kadında rahim ağzı kanserinin neredeyse %90 sebei.. fakat sizin şu anda piyasada olan "gardasil aşısını" yaptırmanzı söz konusu bu şekilde en azından en riskli olna 4 tane HPV tipine karşı önlem alırsınız,
HPV için ülkemizde olmayan ve yurt dışında satılan vücut direncini attıran bazı ilaçşar var eşiniz belki bunları temn edip bu vrusu yenmeye çalışabilir, fakat her ne olursa olsun iyi br takip olması geerkir,
genital siğilelr hakkında aşağıda size yol gösterecek yazılarımı okuyun,

http://www.doktornevra.com/jinekoloji/genital_enfeksiyonlar/hpv_asisi.asp

http://www.doktornevra.com/jinekoloji/genital_enfeksiyonlar/erkekte_hpv_genital_siil.asp

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 5 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 175 Bugün Çoğul 484 Toplam Tekil 192294 Toplam Çoğul 970082 Ip No: 3.137.161.222

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +