Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Gebe Kalamama..  Kısırlık Tedavisi.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline sevcan Eklenme/Güncelleme Trh : 10.02.2007  Toplam Okunma : 219  Bugün : 1  
Bu üye silindi Düşük sOnrası gebe kalamama

MERHABA NEVRA HN.
BEN 1,5 YILLIK EVLİYİM 03.02.2006 DA DÜŞÜK YAPTIM.22,02,2006 DA ADET OLDUM.DAHA SONRA MART AYININ SONUNA DOĞRU DOKTORA GİTTİM.VÜCUDUMUN KENDİNİ LOHUSA ZANNETTİĞİ İÇİN ADET OLMADIĞIMI SÖYLEDİ VE 2 KUTU FARLUTAL KULLANDIM ADET OLDUM ADETLERİMDE ÇOK SANCILI GEÇİYOR.NİSAN DA OLMADIM.MAYIS AYINDA TEKRAR DR GİTTİM.GENE FARLUTAL 2 KUTU KULLANDIM VE BANA FOLBİOL VERDİ İLACLA OLDUM.AMA BU SÜREÇTE HİÇBİR TAHLİL YAPILMADI VE DOKTOR DOĞUM KONTROL HAPI VERELİM DÜZENE GİRMEN İÇİN DEDİ.BENDE DR NEDERSE O DEDİM.İLACA BAŞLADIM SÜREKLİ ASABİYET AĞLAMA YANİ BENCE BANA YAN ETKİ YAPTI DR GİTTİM BİR SONRAKİ AY TEKRAR YAZDIRMAK İÇİN İZİNDEYMİŞ VE BAŞKA BİR DR İLGİLENDİ BENİMLEDOĞUM KONTROL HAPINI BIRAK DEDİ.VAJİNAL MUAJENE YAPTI RAHMİN TEMİZ OLDUĞUNU YUMURTALIKLARIMIN BİRAZ YAVAŞ OLUŞTUĞUNU VE RAHMİMİN GERİYE DÖNÜK OLDUĞUNU SÖYLEDİ VE ÇOCUK İSTEDİĞİMİZ İÇİNDE PROGESTAN ADLI İLAÇTAN VERDİ O ARADADA KORUNMADAN BİRLEŞMEMİZİ SÖYLEDİ OK DEDİM VE 3 AY PROGESTAN KULLANDIM.DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE AMA ÇOK SANCILI ADET GÖRDÜM 3 AY AMA GEBE KALAMADIM.DEDİKİ PROLAKTİN TESTİ YAPALIM TEST SONUCU 29 ÇIKTI VE BANA DOSTİNEX VERDİ 1 AY KULLANDIM DAHA SONRADA (0) DÜŞMÜŞ DEDİ PROGESTANI DA BIRAKTIK 3 AY İLAÇSIZ DÜZENLİ OLDUM AMA GENE GEBE KALAMADIM.ENSON 11 OCAKTA OLDUM.HENÜZ ADET OLMADIM DR GİTTİM. GEBELİK OLMADIĞINI SOL TARAFIMDA YUMURTA OLMUŞ AMA ÇATLAMAMIŞ DEDİ VE GENE PROGESTAN VERDİ.İNANIN NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM VE SÜREKLİ İLAÇİLAÇ NELER YAPMALIYIM GEBE KALMAK İÇİN.RAHMİN GERİYE DÖNÜK OLMASI MI ENGELLİYOR Kİ ANLAMADIM BELİRSİZLİK BENİ ÇOK ÜZÜYOR CVP VERİRSENİZ TŞK EDERİM NASIL BİR YOL İZLEMELİYİZ DÜŞÜKTEN 1 YIL GEÇTİ AMA HALA AYNI PROBLEMLERİ YAŞIYORUM O DOKTOR DAN O DOKTORA BİLEMİYORUM.

Bu konuya 3 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:916  Eklenme/Güncelleme Trh : 13.02.2007   
Bu üye silindi Gebelik isteği

ters rahim gebe kalmanıza enfgel değil, benim anlayabildiğim kadar yazınızdan, hormonal probleme bağlı yumurtlama bozukluğunuz var, ciddi ve düzenli bir tedavi görmeniz gerekir, ben bu durumda hasatalarıma yumurtlama takibi tedavisi veriyorum, sana faydası olacak aşağıdaki yazılarımı okuyun ve kısırlık ile ilgilenen bir kadın doğum uzmanına başvurun
http://www.doktornevra.com/kisirlik/ovulasion_takibi.asp
http://www.e-gebelik.net/gebelik_genel_bilgiler/ters_rahim.asp

offline asyacan İd:966  Eklenme/Güncelleme Trh : 17.02.2007   
Bu üye silindi Gebe kalamama

merhabalar.ben 2,5 senelik evliyim.2006 ocakta hamile kaldım.11 haftalıkken boş gebelik olduğu anlaşıldı ve düşük beklendi.kanamam başladıktan 4 gün sonra kürtaja alındım.20 nisan 2006da kürtaj oldum.3 ay korunduk.temmuzdan beri korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum.doktora gittim sorun olmadığını söylüyor.psikolojikmiş.ama aklımdan atamıyorum.birinde bebek görsem canım yanıyo..anne olmak istiyorum.yapabileceğim bişey varmı.teşekkürler

offline admin İd:1001  Eklenme/Güncelleme Trh : 19.02.2007   
Bu üye silindi Gebe kalmama

psikolojik sebep kısırlık yapmaz, eşinize spermiogarm yaptırın (boş gebeliğin en sık sebeplerinden biri sperm bozukluklarıdır) ve sizee de bazı incelemeler yapılacaktır, muayenizi yapmadan kesin sebebi söyleyemem

http://www.doktornevra.com/kisirlik/kisirlik_tetkikleri.asp
http://www.e-gebelik.net/anormal_gebelikler/bos_gebelik.asp

sağlıcakla kalın
op.dr.nevra

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 2 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 10 Bugün Çoğul 20 Toplam Tekil 192030 Toplam Çoğul 969303 Ip No: 3.17.79.60

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +