Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Gebe Kalamama..  Kısırlık Tedavisi.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline gonul Eklenme/Güncelleme Trh : 08.03.2007  Toplam Okunma : 333  Bugün : 1  
Bu üye silindi Gebe kalmak istiyorum

Merhaba öncelikle teşekkür ederiz.

17 ocak 9 şubat ve 8 mart da adet gördüm yaklaşık 4 aydır hamile kalmak için uğraşıyoruz doktorum sorun olmadığını söyledi
ama benim kafam takılıyor sorun yoksa neden kalamıyorum bu ay ki yumurtlama günüm ne zamana denk geliyor

çok teşekkürler

Bu konuya 4 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:1375  Eklenme/Güncelleme Trh : 10.03.2007   
Bu üye silindi Gebe kalmak istiyorum nasıl?

2 ay daha gebe kalamz iseniz ciddi bri şekilde hem size hem de eşinize bazı araştırmalar yapılması gerekecektir, yumurtlama gününüzü hesaplamak için değişik yöntemler ve otomatik hesaplayıcı var, aşağıdaki yazılarda bulabilirsiniz

http://www.e-gebelik.net/gebelige_hazirlik/Adet_duzeniniz_bilmeniz_gerekenler.asp

http://www.doktornevra.com/otomatik_hesaplayicilar/nezaman_gebe_kalabilirim.asp

http://www.doktornevra.com/kisirlik/kisirlik_tetkikleri.asp

sağlıcakla kalın

offline gonul İd:1395  Eklenme/Güncelleme Trh : 11.03.2007   
Bu üye silindi Gebe kalma isteği

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim nevra hnm,

7 aylık evliğim 4 ay önce hastalığım geciktiğinden dolayı test tapmıştım 2. çizgi gayet belli ama silik çıkmıştı ve ertesi gün dr gidip kan testi yaptırdım gebelik çıkmadı aynı olayı defa daha yaşadım aynı durum tekrar oldu ve ondan sonra 4 ay böyle birşeyle karşılaşmadım bu durum neden olabilir sizce
teşekkürler

offline admin İd:1417  Eklenme/Güncelleme Trh : 13.03.2007   
Bu üye silindi Gebelik isteği

bazı hormon bozuklukları veya kullanılan ilaçlara bağlı idrar testi yalnış sonuç verebilir, önemli olan kan teti sonucudur, bebek isytiyorsanız ciddi bir tedavi olun

offline nilgunahmet İd:3852  Eklenme/Güncelleme Trh : 08.06.2007   
Bu üye silindi Gebelik

MERHABALAR BENDE 3 AY ÖNCESİNE KADAR SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYORDUM. DOKTORUM HİÇBİR SORUN YOK DEDİĞİ HALDE AYLARCA BEKLEDİĞİM GEBELİK OLUSMADI. BU DURUM BENİ SON DERECE FAZLA ÜZÜYORDUR BİR DÖNEM SONRA DOKTORA GİTMEYİ VE HAMİLELİĞİDE OLURUNA BIRAKTIM DEMEKKI VAKTİ VAR HENUZ DİYEREK KENDİMİ TESELLİ VERDİM AÇIKCASI. VE BİLİYOMUSUN HİÇ BEKLEMEDİĞİM HAYALİNİ KURMADIĞIM NİSAN 22 DE ADETİMİN 2 GÜN GECMESİNDEN SUPHELENEREK HASTANEYE KAN TESTİ YAPTIRMAYA GİTTİM VE 4 HAFTA 5 GUNLUK HAMILE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM. SUAN TAM 11 HAFTA 3 GÜNLÜK HAMİLEYİM.

SANA DİYECEĞİM OKİ DOKTORUNUZ BİR SORUNUNUZ YOK DİYORSA BİR SÜRE DAHA OLURUNA BIRAK VE STRESTEN TAMAMEN UZAK DUR ÇOK BÜYÜK ETKEN GEBE KALAMAMANA STRES

ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

NİLGÜN TOPSAKAL

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 7 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 137 Bugün Çoğul 275 Toplam Tekil 193105 Toplam Çoğul 974542 Ip No: 3.139.82.23

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +