Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Gebe Kalamama..  Kısırlık Tedavisi.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline duygu35 Eklenme/Güncelleme Trh : 19.05.2007  Toplam Okunma : 238  Bugün : 1  
Bu üye silindi Hamile kalamıyorum

merhaba kısaca sorunumu anlatayım ben geçen yıl dış gebelik geçirdim herhangi bir operosyon geçirmeden iğneyle gebeliğe son verildi daha sonra rahim filimi çektirdim filimin sonucunda sol tüpte hafif bir tıkanıklık oluşmuş bebekten dolayı sağ tüpümde ise sorun çıkmadı fakat aradan bir yıl geçmesine rağmen tedavi olmama rağmen gebelik elde edemedik benim size danışmak istediğim doktorum bana aşılama yapmayı önerdi bu ay ona geçmeyi düşünüyorum sizce netice alabilirmiyim bu benim için çok önemli çünkü netice alamazsam eşim tüp bebeğe yanaşmıyor onun doğal olmadığını düşünüyor her nekadar anlattıysam onu razı edemyorum bu arada kendisinin siperm sayısı normal çıktı onda herhangi bir sorun yok açıkçası her kadın gibi anne olmak istiyorum beni aydınlatırsanız çok sevinirim ayrıca yaşım 28 eşim ise 43 yaşında şimdiden teşekkürler

Bu konuya 5 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:3127  Eklenme/Güncelleme Trh : 20.05.2007   
Bu üye silindi Bebek isteği

anladığım kadarı ile tek tüp fonksiyone değil, eşinizin spermlerinin normal olması tabii ki öncelikle aşılama tedavisniz uygulanabilirliğini ön plana çıkarıyor, 3-4 kez deneyebilir ve tabii ki sonuç alabilirsiniz,
aşağıdaki ilgili yazımı okuyun,
http://www.doktornevra.com/kisirlik/asilama_intrauterin_inseminasyon.asp

offline akan İd:3265  Eklenme/Güncelleme Trh : 25.05.2007   
Bu üye silindi Merhaba

merhaba duygu anlattıgın hikaye benim le aynı sadece yaşımız farklı ben 39 yaşındayım .aynı şekilde dış gebelik gecirdim igne ile gebeliğime son verildi ve tek tüpüm tıkalı benim sana tavsiyem aşılama ile boşa vakit geçirme tüpünün tıkalı oldugu için aşılama nın sana hiç bir faydası olmıcak çünkü eşinin spermini igne ile rahim agzına verecek zaten beraberlikte bu yapılıyor bence doktorun detaylı olarak sana anlatsın bana anlattı bana mantıklı gelmedi bence başka dr lada görüş imkanın varsa tüp bebek yada biraz daha bekle gençsin çünkü.

offline admin İd:3273  Eklenme/Güncelleme Trh : 25.05.2007   
Bu üye silindi Gebe kalma isteği

tüm tahlilerinizi görmeden yönlendirme yapmam zor fakat şu bir gerçek ki zaman kaybetmeden aşılama veya başka bir yöntem ile gebe kalmayı denemeniz gerekir..

offline duygu35 İd:3440  Eklenme/Güncelleme Trh : 30.05.2007   
Bu üye silindi Teşekkürler

nevra hanım sorularımı yanıtladığınız için çok teşekkür ederim inanın bir nebze olsun içmi rahatlattınız teşekkürler hoşçakalın

offline duygu35 İd:3441  Eklenme/Güncelleme Trh : 30.05.2007   
Bu üye silindi Merhabalar

merhaba yadıklaınızı okudum eşim tüp bebeğe yanaşmıyor tek şansım aşılama onada önümzdeki ay başlıycaz inşallah bunda başarılı oluruz umarım benim gibi çocuk sahibi olamayan herkes çocuk sahibi olur hoşçakalın

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 2 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 97 Bugün Çoğul 141 Toplam Tekil 190514 Toplam Çoğul 953677 Ip No: 44.222.146.114

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +