Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Gebe Kalamama..  Kısırlık Tedavisi.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline gulbeyaz46 Eklenme/Güncelleme Trh : 23.01.2007  Toplam Okunma : 227  Bugün : 1  
Bu üye silindi Gebe kalabilirmiyim

merhaba doktor hanım yedi aylık evliyim eşim ve ben çoçuk hastasıyız ama daha hamile kalamadım doktora gittim mantar olduğunu söyledi ve tedavi oldum ve aynı zamanda yumurta takibi yaptı yumurtanın gayet sağlıklı geliştiğini küçükçkislerim olduğunu ama tehlikeli olmadığını söyledi sonuç itibariyle iki ay oldu ama hamile değilim acaba kist yüzündenmi kafam çok karışık bu günlerde günüm yaklaşıyor acaba sabırlı mı olmalıyım şididen teşekkürler

Bu konuya 3 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:765  Eklenme/Güncelleme Trh : 24.01.2007   
Bu üye silindi Gebe kalma isteği

Siz herhalde POLİKİSTİK OVER HASTALIĞINI tarif ediyorsunuz, bir çeşit yumurtlama bozukluğu olduğu için gebe kalmanıza nengeldir, bir kadın doğum uzmanından yardım almanız gerekir, Polikisitik over konusunda epey yazımvar, aşağıda okuyabilirsiniz,

http://www.doktornevra.com/yumurtalik_kistleri.asp

http://www.doktornevra.com/kisirlik/ovulasion_takibi.asp

http://www.doktornevra.com/kisirlik/kadinlarda_kisirlik_nedenleri.asp

sağlıcakla kalın
op.de.nevra
kadın hast ve doğum uzm

offline gulbeyaz46 İd:783  Eklenme/Güncelleme Trh : 26.01.2007   
Bu üye silindi Neolur okuyun bebek istiyorum

MERHABA DOKTOR HANIM daha önce sorunumu belirtmiştim si polistik over hastalığı olduğunu söylediniz ama kadın doğum uzmanı böyle bir tanı koymadı geçen ay gitmiştim ve anlattığım gibi mantar enfeksiyonu olduğunu spermleri daha rahim ağzında öldürdüğünü söyledi ve eşimle beraber kullanmak kaydıyla bir hap verdi ve yanında bana fitil verdi ve küçük iki tanekist olduğunu hamileliliği engellemeyeceğini ve yumurta takibi yaptı yumurtanın sağlıklı geliştiğini ve çatlama gününü söyledi ilaçları kullandım ve mantarın geçtiğini gebelik için engel kalmadığını ve üç dört ay sonra gelmemi söyledi kist tedavisi yapamıyacağını henüz evliliğimizin yeni olduğunu ve rahim ağzının yeni sertleştiğini söyledi bunları söyleyeli ikinci adetim yaklaşıyor geçen ay adet oldum acaba bu ay hamile olabilirmiyim sol kasığımda hafif sancı var acaba gebelik oluşuyormu çok merak ediyorum bilgilerinize çok ihtiyacım var şimdden teşekkürleriyiki varsınız

offline admin İd:795  Eklenme/Güncelleme Trh : 28.01.2007   
Bu üye silindi Bebek isteği

maalesef muayene etmeden daha fazla internetten yardımcı olamam, mantarın spermleri öldrdüğü ve kısırlıkm yaptığı hakkında maalesef bir bilgim yok!!!!!

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 63 Bugün Çoğul 199 Toplam Tekil 193190 Toplam Çoğul 974904 Ip No: 18.220.154.41

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +