Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Adet Düzensizliği..  Diğer Kadın Hastalık..  Genital Siğiller..  Miyomlar..  Polikistik Over.. 
Yumurtalık Kistleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline gulerim Eklenme/Güncelleme Trh : 14.08.2007  Toplam Okunma : 271  Bugün : 1  
Bu üye silindi Hamile kalmayı beklemek?

merhaba, eylül 2004 de evlendim. 27 temmuz 2004 de yasmin kullanmaya başladım en son 26 şubat 2007 de bebek istediğimiz için doktor kontrolunde bıraktım. evlenmeden önce ve doğal olarak ilaç kullandığım sıradada adetim hep normaldi, düzenliydi. ilaç bitiminde 02 martda regl olduktan sonra 17 nisan, 01 haziran ve en son 10 temmuz adet tarihlerim...
ama ben temmuz başı doktora gittim ve tüm yapılması gereken testler yapıldı doktora gösterildi, eşiminkide dahil ve hepsi normal.... doktor bundan sonraki adetinin 3. günü gel yumurta takibi yapacağız dedi..
şu sıralar henüz adet olmadım..biraz daha bekleyip test yapıcam birşey yoksa adetimi bekleyeceğim...
benim sormak istediğim. bütün bunlar neden oluyor her şeyimiz normalken (hormon spermiogram smear vs) neden henüz gebe kalamıyorum...bu ayda hamile değilsem, yumurta takibinde hamile kalma olasılığım nedir. Bu arada 30 yaşındayım. ben çok hamile kalmak istiyorum.. nerede sorun var?
Beni aydınlatacağınızı umut ediyorum.
cevabınız için şimdiden teşekkürler. sevgiler.

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:5943  Eklenme/Güncelleme Trh : 16.08.2007   
Bu üye silindi Sebebi bilinmeyen kısırlık

"sebebi bilnmeyen kısırlık" olarak isimlendirilen ve tüm tetkiklerin normal çıktığı bir durum vardır ve immunolojik sebeplere bağlıdır., gebelik testini yapın eğer adet gününüz geçerse tabii,
yumurtlama takibinin başarısı için bir oran vermek zor, yumurtalıklarınızın vereceği cevaba bağlıdır,
aşağıdaki yazıyı okuyun,
http://www.doktornevra.com/kisirlik/ovulasion_takibi.asp

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 2 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 110 Bugün Çoğul 174 Toplam Tekil 195124 Toplam Çoğul 983392 Ip No: 52.14.240.178

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +