Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Adet Düzensizliği..  Diğer Kadın Hastalık..  Genital Siğiller..  Miyomlar..  Polikistik Over.. 
Yumurtalık Kistleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline harun54 Eklenme/Güncelleme Trh : 09.02.2007  Toplam Okunma : 458  Bugün : 1  
Bu üye silindi Lütfen herkes okusun..ben bir hatam yaptım sizler yapmayın..

tüm konularınızı okudum bu site üzerine başka site tanımıyorum..emeği geçen herkesten allah razı olsun..doktor hanım insan bu hastalıkta psikolojisini düzeltecek ufacıkda olsa güzel bir bilgide hayata tekrar sarılıyor..sizden gelebilecek en ufak, olumlu, güzel haber biz kondilom hastalarını sevindiriyor bilmenizi isterim..ben yaklaşık 10 yıl önce 18 yaşımda bu hastalığı kapan fakat bunu 27 yaşımda ancak siğilerin kasıklarımda çıkmasıyla öğrenmiş olan biriyim..binlerce kez evlendiğim için pişmanım..bu hastalığı eşime bulaştırdığım için intihar etmeyi bile düşündüm..ama eğer bu hastalık kan testinde belli olsaydı ve eşimle evlenmeden önce bilseydim kesinlikle ona bu kötülüğü yapmazdım..yolcu gemisi26 üyesinin sorusuna verdiğiniz cevapla biraz olsun rahatladım..çünkü eşimi kaybetmek asla istemem..bunun için düzenli olarak smear testi yaptıracağım eşime..ama sorun burda başlıyor.. sorum şunlar doktor hanım.

acaba bu hastalıkta siğillerin yakıldıktan sonra tekrar uzun süre görülmemesi ne anlama geliyor.? acaba virüs vücudu kanser yapmak için sürekli çalışırmı?
yakılmayla bunun önlemi alınmış oluırmu?artık kötü hastalığa yakalanmaması için daima yaktıracağımızımı söylüyorsunuz?
bebeğim sezeryanla dünyaya geldi..acaba onu öpmemle dokunmamla onada bu hastalıık bulaşır mı?

teşekkürler

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:898  Eklenme/Güncelleme Trh : 12.02.2007   
Bu üye silindi Genital siğil

genital siğil şikayeti, ile başvuran hastalarım gitiikçe artıyor ve toplumuzda da sık görülmeye başlandı,
siğilleri yaktırmak virusten kurtulduğunuz anlamına gelmiyor, bulaştırıcılığı ve yayılmayı azaltıyorsunuz. çıktığında mutlaka tedavi olun
çocuğunuza geçmez, sadece cinsel temasla ve cinsel bölge teması ile geçer.
düzenli, smear testi yaptırın
Bir aşı piyasaya çıktı fakat bu virüsü geçirmeyenler için. Virüsü taşıyanlar için ise aşı çalışmaları bitmek üzere
bu konuda intermette siğiller konusunda türkçe olarak en çok ve en güncel yazılar benim sitemde okuyabilirsiniz, aşağıdaki bağlantıyı veriyorun

http://www.doktornevra.com/genital.asp

sağlıcakla kalın
op.dr.nevra
jinekolog

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 2 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 70 Bugün Çoğul 82 Toplam Tekil 195239 Toplam Çoğul 983534 Ip No: 18.216.186.164

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +