Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Adet Düzensizliği..  Diğer Kadın Hastalık..  Genital Siğiller..  Miyomlar..  Polikistik Over.. 
Yumurtalık Kistleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline nurgül Eklenme/Güncelleme Trh : 18.04.2007  Toplam Okunma : 260  Bugün : 1  
Bu üye silindi Yumurtalıkta sertleşme

annem 57yaşında ve 3 yıl önce menopoza girdi 3-4ay önceden beri aşırı kanaması oluyor 2günde bir yada hergün mutlaka kanama oluyor aşırı derecede.doktor parca alınması gerektiğini söyledi ve parçe sonuçlarına göre yumurtalığın bir bölümünde sertleşmiş doku görülmüş ve bunun ameliyatla alınması gerektiğini söyledi doktor.ilerde kötüye cevirebilirmiş.benim sorum bu kanserin ilk adımı olabilirmi ve yumurtalıklar alınsa bile tekrarlama durumu yada kansere cevirme durumu olurmu cevabınızı bekliyorum hoşcakalın

Bu konuya 3 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:2231  Eklenme/Güncelleme Trh : 19.04.2007   
Bu üye silindi Parça alınması??

menopozdaki kanamaklrada kürtaj yolu ile parça lalınır fakat alınan bu örnek yumurtalık hakkında bilgi vermez, yumurtalıktan kürtajla parça alınması mümkün değildir. Patoloji raporunuz çok önemli buna göre karar verilecektir, muayen etmeden kesin bir şey söyleyemem size faydası olacağına inandığım yazıları okuyun,

http://www.doktornevra.com/menopoz_osteoporoz/menopozda_kanama.asp

http://www.doktornevra.com/jinekoloji/genel_%20jinekoloji/jinekolojik_kanserler.asp

sağlıcakla kalın

offline nurgül İd:2233  Eklenme/Güncelleme Trh : 19.04.2007   
Bu üye silindi Rahim sertleşmesi

doktor hanım peki yumurtalık degilde rahimde olabilirmi sertleşme çünkü rahim yada yumurtalık demiş doktor.rahimdeki sertleşme menopoz sonrasında aşırı kanamaya neden olurmu ve rahimdeki herhangi bir kanserin ilk aşaması olabilirmi hoşcakalın

offline admin İd:2287  Eklenme/Güncelleme Trh : 21.04.2007   
Bu üye silindi Rahim sertleşmesi

rahim sertleşmesi, yumurtalık sertleşmesi diye hastalık ve tıbbi terim yok, hastalığım gerçek ismini öğrenin

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 2 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 26 Bugün Çoğul 29 Toplam Tekil 194899 Toplam Çoğul 983073 Ip No: 3.14.6.194

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +