Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Doğum..  Gebeliğe Hazırlık..  Gebelik..  Gebelikte Beslenme..  Hafta Hafta Gebelik.. 
Loğusalık ve Bebek.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline sindya Eklenme/Güncelleme Trh : 20.10.2006  Toplam Okunma : 267  Bugün : 1  
Bu üye silindi Bana yardım edin ltf

Günaydın ben 40 yaşındayım doğum kontrölümü spiral ile sağlıyordum 12 sendir falan 1 spiralimde sorun çıkmamıştı fakat 2 spiralimi yaklaşık 4 sene önce takdırdım bel ağrısı için çektirdiğim rongende spiralimin kaymış olduğunu dr. bana söyledi ve hemen çıkarttırman gerekiyo diye uyardı, bende 02 ekim 2006 günü devlet hastanesine gidip spiralimi çıkarttırdım.en son adet kanamam da o sıralarda gelmesi gerekiyordu fakat hala gelmedi yine hastanede yaptırdığım tahlil değerini size yazıyorum B-HCG 0,100, 1. Hafta dr. hanım hamile değilsin dedi ama hala kanamam gelmedi lütfen bana yardımcı olurmusunuz ben hamile kalmak istemiyorum burası küçük bir il hiç açıklama yapmadan gönderdi doktor beni çok sıkıltıyım

Bu konuya 2 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:129  Eklenme/Güncelleme Trh : 20.10.2006   
Bu üye silindi Yardım ve korunma

kanda gebelik testi kesin sonuç verir ve gebe değildsiniz. eğer muayenenizde herhangi bir şey bulunmamışsa ya bir süre daha adet görmek için bekleyin, ya da söktürücü bir ilaç kullanıp adet gördüğünğzde tekrar spiral taktırın veya başka bir yöntem seçin
Aşağıda korunma yöntemlerini içeren bir link veriyorum, okuyun
iyi bayramlar
Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu
Kadın Hast. Ve Doğum Uzmanı
http://www.e-gebelik.net/aile_planlamasi.asp

offline sindya İd:138  Eklenme/Güncelleme Trh : 22.10.2006   
Bu üye silindi Teşekkür

Selam mseajımı cevapladığınız için ve beni aydınlattığınız için size çok teşşekür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 6 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 8 Bugün Çoğul 9 Toplam Tekil 194975 Toplam Çoğul 983172 Ip No: 3.137.157.45

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +