Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Cinsel Sorunlar..  HPV Aşısı.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline roguz Eklenme/Güncelleme Trh : 03.04.2007  Toplam Okunma : 427  Bugün : 1  
Bu üye silindi Kızlık zarı ve bekaret

Merhaba Nevra hanım.Ben 30 yaşında ve daha önce hiç cinsel deneyimi olmamış bir gencim.Bundan 3 ay önce nişanlandım ve nişanlandıktan 1 ay sonra da nişanlımla ilk cinsel deneyimimi yaşadım.Fakat kafama takılan çok önemli bir sorun var.Nişanlımla cinsel deneyimi yaşamadan önce cinsel konularda konuşurken kendisi bana;ilk cinsel birleşmenin yerde sert bir zeminde yapılmadığı zaman, bazı kızlarda kanama olmuyormuş veya vajinanın içine akarmış demişti.Nişanlımla birgün yatakta yatarken üzerime çıktı ve sürtünmeye başladı.Penisim onun vajinasına biraz sert girdi ve o ağrı hissettiğini ve durmamızı istedi.O ana kadar hiç birleşmemiz olmamıştı.Ama kanama da olmadı. biraz bekledik ve üzerimizi giyindik.Ama o yürümekte güçlük çektiğini söylüyordu.Ağrı hissediyordu.aradan 5-10 dakika geçti bir akıntı hissettiğini söyledi.İç çamaşırına baktığımızda hafif pembe renkte 1 damla leke vardı.Sonra ben çıkıp gittim.5-10 dakika sonra beni telefonla aradı ve iç çamaşırını değiştirdiğini, yeni giydiği iç çamaşırının kan olduğunu söyledi.Ben de bu duruma inanmıştım.sonraki haftalarda İç çamaşırını görmek istediğimde çeyizinin içinde olduğunu falan söyledi.Bu olaydan 2. veya 3. denememize kadar birleşme yaşayamadık , hep ağrı duyduğunu söylüyor,içine giremiyordum.Bundan 2 hafta önce kanlı iç çamaşırını gösterdi. fakat bende büyük bir kuşku oluştu.Kızmıydı değilmiydi diye.Birleşmemizden hemen sonra kan neden gelmedi? veya böyle bişey olabilirmi.Ayrıca bana cinsel deneyimimizden önce kan gelmezse beline vurmam gerektiğini söylemişti.o gün beline de vurdum hafifçe.Şimdi çok şüphe duyuyorum.Bu durumu bana açıklayabilirmisiniz.Kafamda bin tane soru oluşuyor.Kız mıydı değilmiydi diye? Ne yapmalıyım? Benden önce biriyle birlikte olup olmadığını , yada iç çamaşırındaki kanın o güne ait olduğunu test ettirebilirmiyim. Bana yardımcı olursanız çok memnun kalırım. İyi günler.

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:1866  Eklenme/Güncelleme Trh : 03.04.2007   
Bu üye silindi Acaba kız mı??

çok enteresan bir yazı...
içi çamaşırda kan tahlili ancak adli tabiplikte yapılabilir (gizli serviz ajanı gibi???) doğru, mantıklı ve yakışık alır bir fikir değil, kızlık zarı muayenesi ile yırtık olup olmadığı anlaşılır fakat üzerinden ilişkinin zaman geçtiği için ne zaman yırtıldığı artık anlaşılmaz,
doğrusu insanlara ve sevdiğinize inanmak ve güvenmektir herhalde.....

aşağıdaki yazıları okuyun,
http://www.doktornevra.com/cinsellik/kizlik_zari_hymen.asp

http://www.doktornevra.com/cinsellik/ilkgece_zifaf_gerdek.asp

http://www.doktornevra.com/cinsellik/evlilik_oncesi_cinsel_danisma.asp
sağlıcakla kalın

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 69 Bugün Çoğul 101 Toplam Tekil 195360 Toplam Çoğul 983709 Ip No: 3.23.127.197

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +