Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Cinsel Sorunlar..  HPV Aşısı.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline kiss Eklenme/Güncelleme Trh : 22.05.2007  Toplam Okunma : 238  Bugün : 1  
Bu üye silindi Kız arkadaşım hamile mi???

merhaba benim sorum kız arkadaşımla ilgili..

kız arkadaşımla cinsel anlamda sadece sevişiriz ve kızlık zarına zarar verebilecek davranışlarda bulunmam...çünkü ben 18 ve o da 17 yaşında...ama geçen hafta sevişme esnasında biraz ileri gittik sanırım ve tam boşalma esnasında vajinasının üstüne geldi spermler...daha sonra doğal olarak korktuk hamile kalabilme olasılığı var die ve bir gün sonra eczaneden ertesi gün hapı aldık ve içti...şimdi benim size sorum kız arkadaşım hamile kalmışmıdır???

bu anlattığım olay adet döneminden 1 hafta sonra oldu ve olduğu günden bir sonraki gün ertesi gün hapı içti.ama kız arkadaşım bakire...

yani aslında şöyle bi düşünüce bakire olupta hamile kalan sadece Meryem ana geliyo aklıma..

hamile olmasa bile aldığı o ilacın kötü bir etkisini yaşarmı ileride???..yada hamile kalmışmıdır???....eğer kalmışsa bakireliğine zarar vermeden yine doktora gidip herhangi bir ilaçla bu konuyu çözebilirmiyiz...lütfen beni bu konuda aydınlatırmısınız...

teşekkürler...

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:3222  Eklenme/Güncelleme Trh : 23.05.2007   
Bu üye silindi Hamile mi??

dışarı boşalma ile hamilelik oluşmakta ve tabii ki bakireler de hamile kalabilmektedir, eğer arkadaşınız adet görmüşsse ve ertesi gün hapı almışsa tabii ki haöile kalma ihtimali zor,
gebe kalmışsa ülkemizde " düşük hapı " satılmamkta ve kürtaj dışı bir şans kalmamaktadır,şüpheniz var ise gebelik testi yaptırın,
aşağıdaki yazıları okuyun,
http://www.e-gebelik.net/aile%20planlamasi/ozel_durumlar/gebe_kalma_korkusu_sehir_efsaneleri.asp

http://www.e-gebelik.net/dusukler_ve_kurtaj/dusuk_hapi.asp

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 2 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 147 Bugün Çoğul 228 Toplam Tekil 194623 Toplam Çoğul 982608 Ip No: 3.137.157.45

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +