Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Cinsel Sorunlar..  HPV Aşısı.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline dilaranaz Eklenme/Güncelleme Trh : 29.05.2007  Toplam Okunma : 198  Bugün : 1  
Bu üye silindi Yardım edin

27 yaşındayım,3 aylık bir bebeğim var.2yıllık evliyiz.Benim problemim cinsel isteksizlik.Hamileliğim sırasındada ancak birkaç kez ilişkiye girdim eşimle.Biraz problemli bir hamilelikti çünkü.Yani çok uzun zaman oldu ilişkiye girmeyeli.Hemoroid prolemimde var.Doğumdan sonra henüz iyileşememiş olduğum için eşimde böyle bir talepte bulunmadı.Ama şunu farkettim ki,fiziksel sorunlarım dışında bende isteksizlikte var.Ön sevişme daha yeni başlamışken midem bulandı ve devam edemedim.Eşim çok anlayışlı,bu güne kadar herhangi bir sitemi olmadı,sağlığıma kavuşmamın öncelikli olduğunu söylüyor.Ama bu isteksizlik konusunuda hiç konuşmadık.Çekiniyorumda biraz.Bu konuyla ilgili doktora gidemem.Eşimi çok seviyorum,ama bidaha onunla eskisi gibi birlikte olamamaktan çok korkuyorum.Bu konuyu şimdiye kadar kimseyle konuşmadım.Ne yapacağımı bilemiyorum.Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:3488  Eklenme/Güncelleme Trh : 30.05.2007   
Bu üye silindi Cinsel isteksizlik

cinsel isteksiliğin sebebi psikolojiktir ve bilinç altınızda keşfedemediğiniz bir sorun mutlaka vardır, psiklojik danışma almanız en doğrusu olacaktır,
aşağıdaki yazıyı okuyun,

http://www.doktornevra.com/cinsellik/cinsel_isteksizlik.asp

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 4 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 183 Bugün Çoğul 1371 Toplam Tekil 193559 Toplam Çoğul 979860 Ip No: 3.144.202.167

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +