Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Cinsel Sorunlar..  HPV Aşısı.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline garip Eklenme/Güncelleme Trh : 26.07.2007  Toplam Okunma : 286  Bugün : 1  
Bu üye silindi Almanyadan acil cevap bekliyorum iyi gunler

iyi gunler ben almanyadan yaziyorum benim sorum ben hamile kalamiyorum ben 3 senedir evliyim ben 1 sene korundum haple ve simdi cocuk istiyoruz ve busene turkiyede doktora gitdim ankarada bayindir hastanesine ve bana orda enfeksiyon var dedi bana ilac verdi firil ve hap verdi ve onlari kullandim 18 -22kadar surdu benim adetim az geldive kahve rengide leke oldu önce parca leke geliyordu( bir gunde 3 bez deyistiriyordum)v doktora sordum bana üstunde görme dedi ve (üste görme bu ne anlama geliyor bilmiyorum) ve gebelik testi yapdim sonuc yook cikdi ama benim bazen bulantim var ve cook uykum geliyor belim agriyor kasiklarim agriyor esime soylemiyorum cunku bana kiziyor cook kafaya takiyorum diye anne olmak icin her doktora gidiyorum yakinda sinir hastasi olcam.benim adetim duzensiz geliyordu ama bu ay duzgun geldi ve benim ilk gunu adetim cook kötu oluyordum ama bu sefer olmadi nerdese ilk adet oldum zaman yatiyordum butun gun ne yapam gerek ve kac gunde hamile oldumu anlariz özur dilerim ben biraz turkce bildim icin yazimi yanlis yazdiyasam yarimci olursaniz cook sevincem.tsk ederim

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:5270  Eklenme/Güncelleme Trh : 28.07.2007   
Bu üye silindi Kısırlık

üstüne görme olması mümkün değil, üste görmede hamilelik mevcuttur, yazınızda en çok dikati çeken adette sancılardır, bu durumlar kısırlık ve adet düzensiliği birlikte olduğu zaman "endometriyozis hastalığı akla gelmekte, bu konuda da arştırma yapılamzırnda fayda var..

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 113 Bugün Çoğul 226 Toplam Tekil 194829 Toplam Çoğul 982985 Ip No: 3.138.174.174

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +