Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Gebe Kalamama..  Kısırlık Tedavisi.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline bako Eklenme/Güncelleme Trh : 02.11.2007  Toplam Okunma : 617  Bugün : 1  
Bu üye silindi Sonuç yalnış gebe değilmişimm çok üzgünüm..

daha önce hamile kaldığımı yazmıştım 15 ekim de kan sonucum 103 tü doktorum 15 gün sonra gel ultrasonda bakalım dedi 30 ekımde gittiğimde ultrasonda ne kese nede bebek göremedi hatta rahim duvarı bile kalınlaşmamış 31 ekim yani bugün tekrar bhcg yaptırdım sonuç 1,55 yani gebelik yok demek. düşmüş olma ihitmali yok dedi doktorum çünkü hiç kanamam yada lekelenme bile olmadı.fakat ebnim merak eetiğim adet görmedim. bu kullandıım ilaçlardan olabilir mi? nolvadex kullanmıştım aslında 3 gün içmem lazımken ben 1hafta içmiştim yumurtlama zaten geç oldu tabi adetinde buna bağlı olarak geç olacağını söylemişti doktorum.15 indeki tahlil pozitif çıkınca da duphaston verdi bu ilaçlardan dolayı adet görmemiş olabilirmiyim? şimdi bugün 2 tane yarın 2 tane daha duphaston kullan ondan sonra 4-5 gün içinde adet görürsün dedi yani hamileleik yoksa neden hala duphaston kullanıyorum lütfen yardımcı olun çok morelim bozuk ssk'nın yanlışı olduğunu söyledi doktorum resmen tüm hayallaerim yıkıldı ayrıca yardımlarınızdan ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederim iyiki varsınız istanbula gelince mutlaka sizi ziyaret etmek istiyorum size danışacağım çok şey var birde sizin muayene etmenizi istiyorum.

Bu konuya 5 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:7524  Eklenme/Güncelleme Trh : 02.11.2007   
Bu üye silindi Kimyasal gebelik, duphaston

soncunuz muhtemeeln yalnış değil, bu bir "kimyasal gebelik" olabilir, kimyasal gebelik durumunda gebelik testi + çıkmasına rağnmen değişik sebeplere bağlı olarak gebelik ürünü oluşamaz ve bhcg değeri hızlı bir şekilde düşer,
duphaston ise düşük engelleyici bir ilaç olmasına rağmen adet söktürücü olarak da kullanılmakta muhtemeln size bu sebeple veridi,
aşağıdaki yazıları okuyun,
http://www.e-gebelik.net/anormal_gebelikler/kimyasal_gebelik_hamilelik.asp

http://www.doktornevra.com/kisirlik/kadinlarda_kisirlik_nedenleri.asp

offline bako İd:7531  Eklenme/Güncelleme Trh : 02.11.2007   
Bu üye silindi Kanamam olmadı hiç

FAKAT BENİM HİÇ KANAMAM OLMADI VE HALA ADET GÖRMEDİM

offline admin İd:7550  Eklenme/Güncelleme Trh : 06.11.2007   
Bu üye silindi Sonuç yalnış mı?

ilacın bitmesizi ve adet olma gününüzü bekleyin..

offline bako İd:7637  Eklenme/Güncelleme Trh : 15.11.2007   
Bu üye silindi Slm

mrb nevra hanm 6 kasımda çok az bir şekilde adet gördüm sonra kesildi ertesi gün kahve rengi iç çamaşırımı bile kirletmicek bir akıntı oldu ve hala az az kanamam oluyor doktorum bu ay ilaç kullandırmadı (yani klomen) ayın 20 sinde duphastone iç dedi 7 gün boyunca muhtemelen aralığın 6 sında hastalanırmışım fakat benim adetim hala devam ediyor az da olsa zaten hiç öyle çok çok gelmedi sizce sorun olurmu bu son ilaç tedavim bundan sonra iğneye geçiçez aslında ben biraz ara vermek istedim sizce tedavinin gidişatı yönünden bir sorun olurmu devammı etmeliyim. bu güne kadar her soruma sabırla cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız istanbula her sene mutlaka geliyorum eşimin ailesi orda ve geldiğimde mutlaka size gelmek istiyorum çok teşekkürler

offline admin İd:7656  Eklenme/Güncelleme Trh : 19.11.2007   
Bu üye silindi Kısırlık tedavisi

bir süre arar vermeniz ve dinlenmeniz daha iyi olabilir belki..

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 7 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 26 Bugün Çoğul 33 Toplam Tekil 195317 Toplam Çoğul 983641 Ip No: 3.135.207.129

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +