Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Hamilelik İstememe, .. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline cansu Eklenme/Güncelleme Trh : 19.04.2007  Toplam Okunma : 347  Bugün : 1  
Bu üye silindi Bebeği istemiyorum

Merhabalar 5 aylık hamileyim ancak eşimin bu bebeği istemedğini anladım yaşanan problemler nedeni ile ilişkimizin ileri dönük olmadığını düşünüyorum artık bu neden ile bu bebeği istemiyorum ne yapmalıyım öyle yada böyle bir şekilde bu çocuktan kurtulmam gerekiyor
bu konuda ne yapabilirim ?? Birçok kocakarı yöntemleri anlatan oldu bu işi doktorlarla sağlıklı yönden çözmem mümkünmüdür ??

Bu konuya 3 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:2255  Eklenme/Güncelleme Trh : 20.04.2007   
Bu üye silindi Gebelik

20 haftalık bebek bir birey sayıldığı için kanunen, etik olarak ve vicdanen bu gebeliği sonladırmanız mümkün değildir, bir kadın doğum uzmanı tarafından yönlendirilecek psikolog ile görüşmeniz ve sorununuza çözüm bulmanızı tavsiye ederim,

sağlıcakla kalın

offline angel İd:2257  Eklenme/Güncelleme Trh : 20.04.2007   
Bu üye silindi Aldırmayın lütfen

bebek isteyen o kadar kişi varki bu canilik olur n olur aldırmayın o sizin içinizde yaşıyor ve bi kaç ay sonra tekmelerini duyacacaksınız ona isimler koyacak ve ay şu patikten alsam şunu giydirsem vs bir sürü şey ama sizin vicdanınız eşiniz o doğduktan sonra kabullenir belki??????????????????????????

offline rain_t İd:2267  Eklenme/Güncelleme Trh : 20.04.2007   
Bu üye silindi Bunu bana söylemek düşmez ama iii düşün.....

Ya lütfen 5 aylık bir bebeğe nasıl kıyarsın.... ona bir bak içine sokasın gelir kimlerin nedediğini bile duymaz bütün dünyan o olur. öksürdümü ağladımı ne olduğunu bilmediğinden elin ağağına dolanır ve dualar edersin Allah'a nolur bişey olmasın diye bebeğime... ben nerden mi biliyorum uykusuz gecelerimden.benimde 7 aylık bir bebeğim var ogün kafasını ayağa kalkacam diye dengesini kaybetti ve koltuğa vurdu inanırmısın sabaha kadar uyutmadım uyumadım adeta gözünün içine baktım bir şey olmasın diye onlar çok tatlılar....Ama tabi hayatın gercekleride var bazen herkes istediğini yaşayamıyor sanada hak veriyorum mutsuz bir bebek dünyaya gelecekse ve sevgisiz büyüyecekse hiç olmasın istiyosun haklısın ama 5 aylık olmuş sen olmuş ben olmuş tabi yinede en son karar senin .... umarım hakkında hayırlı olanı seçer ve onu yaşarsın....
AMA ŞUNU ASLA UNUTMA O SENİN BİR PARÇAN SANA BİR HAMUR VERİLİYO ONU ŞEKİLLENDİRMEKTE SANA KALIYOR...
UMARIM İLERİDE KARARINDAN PİŞMAN OLMASSIN....
KENDİNE İİİ BAK....

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 4 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 38 Bugün Çoğul 43 Toplam Tekil 194911 Toplam Çoğul 983087 Ip No: 18.188.10.246

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +