Forum sayfamıza hoşgeldiniz.....Doktornevra.com
 Kullanıcı Adı Şifreniz     | |
 Ana Sayfa | Site Haritası | Kurallar

Hamilelik İstememe, .. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline juju Eklenme/Güncelleme Trh : 08.05.2007  Toplam Okunma : 207  Bugün : 1  
Bu üye silindi Merhaba

ertesi gün hapları ile ilgili deneyim ve önerilerinize ihtiyacım var.dr nevra hanıma sorunumlailgili msj attım fakat henüzz cevap alamadm.norlevo ilecı kullandım genelde okuduğum yazılatda haplar ilk aldıktan 12 saat sonra tekrar alınacağı yazıyor.bende 1.yi aldım sonra ilaçtaki kullanım ı okuduğumda 2 hapın aynı zamanda alınması gerektiği gördm. bende vakit kaybetmeden 2.sini aldım 2 si arasında yaklaşık 5-6 saat var ilk ilacı ilişkiden(dışarı oldu ama yinede içte kalma ihtimali var herzaman bu sebeple) 1 yada 2 saat sonra almıştım.ilaç firmasını birkaç eczaneyi aradım ilk 12-24 saat içinde almanız önemli olan dediler ama yinede içim rahat deil.görüş ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Bu konuya 4 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:2691  Eklenme/Güncelleme Trh : 09.05.2007   
Bu üye silindi Ertesi gün hapı

yan etkilerinden dolayı pek tavsiye etmediğim bir yöntem , uygulama şekliniz bence geçerli,
aşağıdaki yazıyı okuyun,
http://www.e-gebelik.net/aile%20planlamasi/ozel_durumlar/acil_korunma_ertesi_sabah_hapi.asp

offline juju İd:2723  Eklenme/Güncelleme Trh : 10.05.2007   
Bu üye silindi İçim rahat deil

cevabınız için teşekkür ederim.ama içim rahat dilil .son iki adet tarihim 28/03-22/04 normalde her ay 28-27 si olurdum son adetlerime göre yumutlama günüm mayıs 4 ve 5 gibi ben 6 sında birliktelim oldu yumurlama olduktan sonra ertesi gün hapının bi etkisi olmadığı doğrumu.ben yinede 16 sında kan testi yaptırcam ama o günekadar nasıl bu korkuyla durcam bilmiyorm.okadar şey okudum ki son 3günde.ilacın etkisi ne nasıl koruma sağlıyor?bilmek istiyorm(daha sonra kullanmayı düşünmüyorm)ama şimdi için endişelerim belki biraz hafifler.teşekkür ederim

offline admin İd:2798  Eklenme/Güncelleme Trh : 12.05.2007   
Bu üye silindi Norlevo

içiniz rahat değilse muayene olup yumurtlamanzın olup olmadığına bakılacak aksi takdirde testi yaptırmak için bekleyin..

offline juju İd:2838  Eklenme/Güncelleme Trh : 13.05.2007   
Bu üye silindi Teşekkür

nevra hanm ilginize teşekkür ederim. 16-17 sinde test yaptırcam.umarım yoktur.ilerde bebek istiyorm uygun zamanda hatta 3üz olsun istiyorm3 kız hayırlısı.burda bebek sahibi olmak için çabalyat sıkıntılı zaman lar geçirenler var Allah herkese hayırlı sağlıklı evlatlar verir.iyi çalışmalar tekrar teşekkür ederim

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Lütfen yardım edin meraktan ölmek üzereyiz offline
  Kızlığım bozuldu mu,acil..acil.. offline
  Bebek isteği... offline
  Vajinismus ve normal doğum offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik nasıl??? offline
  Doğum korkusu yaşıyorum :( offline
  Hamilelikte belirtiler, sizin yönetmelerinizle hamile kaldım.... offline
  Bi de benle uğraşın... offline
  Ah ah... daha önceki seks hayatım anlaşılır mı?? offline
  İlişkide ağrı,mastürbasyon ve zevk alamama offline
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bende de aynı endişe var offline
  Bebeğin cinsiyeti acaba ne?? offline
  :):) allahım kucağına almak nasip etsin.. offline
  Kız arkadaşım hamile kalır mı?? offline
  Dış gebelik ve methotrexat offline
  Bakirelik testi. offline
  Anne olmak istiyorum offline
  Vajinismuz ve doğum şekli offline
  Doğum sonrası korunma ve cinsellik offline
  Bebeğini kucağına alacaksın... offline
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 5 Aktif Üye Üye Sayımız 62443/ 0
Bugün Tekil 21 Bugün Çoğul 23 Toplam Tekil 195629 Toplam Çoğul 984351 Ip No: 3.12.108.236

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Hamilelik, Doğum, Kısırlık, Cinsellik, Aile Planlaması - Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genital Siğil HPV ,Gebe Hamile Sorunları Ve Kadın Sağlığı İle Kadın Hayatının Tüm Evrelerinde Karşılaştıkları Sağlık Sorunları İle İlgili Forum...    doktornevra.com  .... Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu....  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu.... 

Google Plus +